Naprawa i regeneracja pomp hydraulicznych

Profesjonalny i doświadczony zespół pracowników zajmuje się regeneracją oraz naprawą :

 • pomp tłoczkowych
 • pomp zębatych
 • pomp łopatkowych
 • pomp śrubowych
 • i innych.

Wszystkie regenerowane oraz naprawiane elementy i podzespoły hydrauliki siłowej są poddawane testom na stacji prób. Ponadto, z prób pomp tłoczkowych  sporządza się zapisy osiąganych parametrów. Wynik próby danego elementu jest dostępny dla klienta.

Naszą specjalnością jest :

 • Naprawa pomp Caterpillar(CAT 12G/14G/16G ( CAT215/225/235/245, CAT320, CAT330B , CAT320C, CAT963, CAT E200B,)
 • Naprawa pomp Hitachi( HPV091/ HPV102/ HPV105/ HPV116/ HPV125/ HPV132/ HPV145,)
 • Naprawa pomp Hydromatik
 • Naprawa pomp JCB
 • Naprawa pomp Kawasaki KPM ( K3V, K5V, K3VL, K3VG, KVC, NV, )
 • Naprawa pomp Liebherr ( LPVD, LPV, DPVP, DPVO, DPVD,)
 • Naprawa pomp Linde ( HPR, HPV, PV, B2PV, BPV, BPR, )
 • Naprawa pomp Rexroth ( A10VO, A10VG,A4V, A4VG, A8V, A8VO, A8VTG, A11VO, A2FO, )
 • Naprawa pomp VOLVO
 • Naprawa pomp Komatsu (HPV35/ HPV55/ HPV70/ HPV75/ HPV90/ HPV95/ HPV132/  HPV160,)
 • Naprawa pomp KYB (PSVD2-16E/21E/26E, PSVD2-55/63T, )
 • Naprawa pomp NACHI ( pvd-2b-32, pvd-2b-34, pvd-2b-36, pvd-2b-38, pvd-2b-42, pvd-2b-63,)
 • Naprawa pomp Sauer (SPV, seria 90 – 90R055, 90R075, 90R100, seria 20, seria H1,)
 • Naprawa pomp Vickers (PVE, PVH, PVB,)
 • Naprawa pomp Waryński-Żelechów
 • Naprawa pomp WPH Wrocław

 

Od 1990 roku w HYDROBIG zajmujemy się naprawą, regeneracją, serwisowaniem oraz konserwacją sprzętu z zakresu hydrauliki siłowej. Bardzo istotnym elementem naszej oferty są usługi związane z pompami hydraulicznymi, precyzyjniej ich naprawą, regeneracją oraz przeglądem technicznym.

Pompa hydrauliczna jest urządzeniem niezwykle wymagającym pod kątem precyzji wykonania, a co za tym idzie również wiedzy serwisanta i mechanika. Posiadamy niezbędne zaplecze i sprzęt, a nasi pracownicy umiejętności i  wiedzę techniczną, aby móc zaoferować Tobie usługi w zakresie naprawy i regeneracji pomp hydraulicznych.

Regeneracja pomp hydraulicznych

Słowo regeneracja oznacza „odnowienie” wyremontowanie i często unowocześnienie danego urządzenia czy maszyny. Regeneracja pomp hydraulicznych w naszej firmie odbywa się przy utrzymaniu ściśle określonych norm wewnętrznych, z zastosowaniem odpowiedniego sprzętu wraz z poddaniem pompy wymagającym testom.

Usługa regeneracji pomp hydraulicznych polega na dokładnym sprawdzeniu i przetestowaniu pompy. Następnie, przeprowadzane są testy i oględziny, które mają na celu potwierdzić ewentualne ubytki w podzespołach, uszkodzenia lub po prostu stopień ich zużycia. Naprawa lub wymiana odpowiednich podzespołów przywróci pełną funkcjonalność i zwiększy wydajność działania pompy hydraulicznej.

Regeneracja pomp hydraulicznych to często proces czasochłonny, wymagający precyzji i analizy, wiedzy i doświadczenia. To coś zdecydowanie więcej niż przegląd, w którego wlicza się wymianę olejów, filtrów i kontrolę uszczelek. Pełna regeneracja sprawia, że pompa hydrauliczna znowu może pracować i zachowuje swoją pierwotną funkcjonalność.

Naprawa pomp hydraulicznych

W HYDROBIG świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie szeroko pojętych napraw i kompleksowych remontów pomp hydraulicznych. Naprawa pompy hydraulicznej rozpoczyna się już w momencie rozmowy z Tobą jako naszym klientem. Poprzez wywiad, a także późniejszą kontrolę stanu technicznego urządzenia.

Usługa naprawy, którą realizujemy, wykonywana jest przez pracowników z wieloletnim stażem i dużym doświadczeniem w zakresie pracy z hydrauliką siłową. Doskonale wiemy, że pompy hydrauliczne są urządzeniami niezwykle delikatnymi i wrażliwymi na wszelkie błędy montażowe, stąd po dokonaniu niezbędnych napraw i wymianie podzespołów, pompa jest „składana” wyłącznie przy użyciu specjalistycznych narzędzi, na odpowiednio przygotowanych stanowiskach.

Proces naprawy kończy się dopiero po etapie przeprowadzenia testów. Te wykonujemy w naszej bogato wyposażonej stacji diagnostycznej. Sprawdzamy nie tylko naprawione lub wymienione elementy, ale również działanie pompy jako całokształt. Naprawa pomp hydraulicznych w naszej firmie jest więc realizowana kompleksowo i rzetelnie.

Wybierz wiedzę, doświadczenie i jakość

Jeżeli w Twojej pracy pompy hydrauliczne i oprzyrządowanie profesjonalnej hydrauliki siłowej to nieodłączne elementy, wówczas koniecznie musisz ten sprzęt serwisować i regenerować w sprawdzonej firmie. Od przeszło 20 lat działamy na rynku hydrauliki siłowej, zajmujemy się regeneracją, naprawą oraz konserwacją wszelkiego rodzaju sprzętu i podzespołów, w tym również pomp hydraulicznych.

Naszą największą zaletą jest doświadczony zespół, który tworzy firmę od lat, angażując się w pracę i realizując nawet bardzo wymagające zlecenia.

Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne. Specjalistyczna, bardzo bogato wyposażona hala testowa, umożliwia nam sprawdzenie każdej pompy. Wybierając nasze usługi, zyskujesz pewność, że pompa trafi do Ciebie w pełni sprawna, przetestowana i właściwie zmontowana.

Doskonale wiemy, jak ważny dla Ciebie jest czas. Jeżeli oddajesz nam do naprawy lub regeneracji urządzenie, chcesz je jak najszybciej otrzymać z powrotem. Dlatego jesteśmy w pełni na to przygotowani. Nie tylko posiadamy kilka, doskonale wyposażonych stanowisk, ale również dysponujemy bardzo szeroką ofertą podzespołów, które znajdują się na naszych półkach magazynowych i które mogą w każdej chwili być użyte przy naprawie lub regeneracji.

Jeżeli szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy, której powierzysz swój sprzęt hydrauliczny, to dobrze trafiłeś. Sprawdź już dziś nasze możliwości i skorzystaj z naszych usług.