Naprawa rozdzielaczy hydraulicznych

Regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych

Rozdzielacz hydrauliczny jest urządzeniem sterującym cieczą w układzie hydraulicznym. Ciecz z układu przepływa poprzez bloki rozdzielacza. Jest ona kierowana do siłowników, natomiast ruch cieczy wymusza pompa hydrauliczna. Nie trudno wyobrazić sobie jak istotną rolę odgrywa ten mechanizm, a brak szczelności lub inne uszkodzenie może spowodować nieprawidłową pracę całego układu, zmniejszając znacząco jego wydajność. Jeżeli rozdzielacz hydrauliczny w Twoim urządzeniu zawodzi, a Ty masz problemy z wydajnością maszyny, to dobrze trafiłeś, ponieważ naprawa rozdzielaczy hydraulicznych to nasza specjalność.

Diagnostyka, czyli ustalenie problemu

Naprawa rozdzielacza hydraulicznego wymaga odpowiedniej diagnostyki problemu, znalezienia usterki i sprawdzenia, czy faktycznie ta usterka ma wpływ na wadliwą pracę całego mechanizmu. Kontrola stanu technicznego mechanizmu odbywa się w naszym warsztacie, który jest w pełni wyposażony w urządzenia diagnostyczne oraz służące do późniejszej regeneracji podzespołów hydrauliki siłowej.

Specjalne stanowiska diagnostyczne, pracujący dla nas specjaliści oraz nowoczesna technologia umożliwiają nam takie zdiagnozowanie problemu, dzięki któremu regeneracja rozdzielaczy będzie skuteczna, a mechanizm będzie efektywnie pracował przez kolejne lata. Oddając rozdzielacz w nasze ręce, możesz być pewny, że zlokalizujemy wszystkie problemy po to, aby je wyeliminować.

Poprawnie przeprowadzona diagnostyka każdego elementu funkcjonującego w układzie hydrauliki siłowej wymaga odseparowania wszystkich podzespołów oraz kontroli zarówno wizualnej, jak i mechanicznej. Tylko doświadczeni pracownicy i odpowiedni sprzęt pozwalają skutecznie kontrolować rozdzielacze hydrauliczne. Regeneracja jest kolejnym, równie wymagającym etapem, który wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia.

Naprawa i regeneracja rozdzielacza

Rozdzielacz hydrauliczny jest mechanizmem, który nieustannie pracuje pod dużym ciśnieniem cieczy. Najczęściej uszkodzeniu ulegają uszczelnienia, zawory, suwaki. Naprawa rozdzielaczy możliwa jest wyłącznie przy użyciu specjalistycznego sprzętu i odpowiednich narzędzi, w które wyposażony jest nasz warsztat. Regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych w naszej firmie zostaje przeprowadzona wyłącznie przy użyciu dedykowanych do tego celu maszyn, urządzeń i narzędzi, masz więc pewność, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie.

Staramy się do maksimum skrócić czas realizacji każdego zamówienia. Dlatego posiadamy dobrze zaopatrzony magazyn części, dzięki czemu szybko odbierzesz powierzony nam rozdzielacz hydrauliczny. Regeneracja realizowana jest w najbliższym możliwym terminie, doskonale wiemy, że uziemiona maszyna lub niepracujące urządzenie generuje koszty i problemy, dlatego usługę staramy się realizować najszybciej jak to możliwe.

Czasami regeneracja rozdzielacza wiąże się z całkowitą wymianą niektórych jego podzespołów. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoliło nam wyselekcjonować dostawców, którzy spełniają rygorystyczne wymagania i gwarantują pełną funkcjonalność dostarczonych części. Realizując usługę w naszej firmie, możesz być pewny, że otrzymasz sprawny i w pełni działający rozdzielacz hydrauliczny. Regeneracja objęta jest gwarancją, podobnie jak wymienione w rozdzielaczu części.

Testy i kontrola stanu technicznego

Po przeprowadzeniu naprawy lub regeneracji, rozdzielacz hydrauliczny poddawany jest skrupulatnym testom oraz kontroli stanu technicznego. Dopiero po upewnieniu się, że mechanizm działa i jest w pełni sprawny, kończy się proces jakim jest regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych. Cena i koszty naprawy lub regeneracji zostaną Ci jednak przedstawione już na etapie diagnostyki, dzięki czemu nie będziesz zaskoczony kwotą naprawy.

Jeżeli szukasz profesjonalistów, którzy szybko i precyzyjnie zdiagnozują i wyeliminują problem związany z działaniem rozdzielaczy hydraulicznych, to dobrze trafiłeś. Nie ryzykuj długotrwałego postoju urządzenia, sprawdź nasze możliwości i wybierz nasza firmę.

Firma  świadczy usługi w zakresie naprawy i regeneracji :

 • rozdzielaczy do ciągników rolniczych
 • rozdzielaczy do dźwigów
 • rozdzielaczy do dźwigów leśnych
 • rozdzielaczy do HDS
 • rozdzielaczy do maszyn budowlanych
 • rozdzielaczy do maszyn drogowych
 • rozdzielaczy do maszyn samojezdnych rolniczych i leśnych
 • rozdzielaczy do maszyn rolniczych
 • rozdzielaczy do nietypowych urządzeń i maszyn (zamiatarki, solarki, prasy hydrauliczne oraz wiele innych)
 • rozdzielaczy do wózków widłowych
 • i innych.